Dobromat – nákup, ktorý pomáha

Podporte naše občianske združenie pri nakupovaní v internetových obchodoch, bez toho, aby vás to stálo jediný cent navyše. Ak nakupujete na internete a chcete nás zároveň podporovať, kliknite na https://dobromat.sk/podporim/mi-talents a nakupujte v obchodoch zapojených do systému. Ak chcete aby Vám počítať automaticky povedal, či ste v takom eshope, pridajte si do prehliadača tohto pomocníka: http://dobromat.sk/rozsirenie/pridat. Nastavte ho na podporu nášho združenia a tento pomocník pri návšteve internetového obchodu zaradného do systému zariadi to, že časť vašej útraty poputuje na podporu našich aktivít.

Ak si pomocníka nepridáte, je potrebné pred každým nákupom navštíviť stránku https://dobromat.sk/podporim/mi-talents. Na stránke vyberte obchod, v ktorom chcete nakúpiť. Následne budete presmerovaní do vybraného internetového obchodu, v ktorom môžete nakúpiť. Obchod vyplatí z nákupu Dobromatu príspevok. ktorý dobromat následne pošle na náš účet a my ho použijeme na našu činnosť.

Dôležité je vedieť to, že cena nákupu zostáva rovnaká. Nezáleží na tom, či sa do internetového obchodu dostanete cez Dobromat alebo priamo. Používanie Dobromatu, vás nestojí ani cent navyše. Aj napriek tomu nám však svojím nákupom prispejete sumou vo výške niekoľkých %z nákupu.

Ako celý proces funguje sa dozviete vo videu