Aktuality v Našom klube

 
  • Prvý prípravný zápas
  • Nadácia Volkswagen Slovakia MI basketbalová akadémia (MI talents, o.z.) ďakuje sponzorom za poskytnuté finančné prostriedky.
  • Denný basketbalový camp Vysoká pri Morave pre deti od 7-19 rokov
  • Srdečne vás pozývame na “MIBA&INKA ART Family day

MIBA & Inkaart FAmily day 2022

Srdečne vás pozývame na “MIBA & INKA ART Family day”. Športovo zábavná akcia pre rodiny.Viac ako 10 tímových a individuálnych športových a umeleckých disciplín. Súťaž vo varení najlepšieho gulášu, hodnotenie najlepšieho koláča, tombola a veľa veľa smiechu a radosti.

TU nájdete registračný formulár.

Príspevok na akciu je v hodnote 5€/osoba. Dieťa do 5,99 rokov má vstup zadarmo.

MIBA Summer basketball camp Senica 2022

Tréner Martins Berkis pozýva všetkých mladých basketbalistov na medzinárodný letný basketbalový kemp pre deti vo veku od 7-19 rokov.

Basketbalové kempy sú pre basketbalistov zábavným a jedinečným spôsobom, ako si vylepšiť svoje basketbalové zručnosti a naučiť sa nové techniky a stratégie. Tábory sa zamerajú na všetky aspekty hry. Prostredníctvom táborového tréningu dostanú športovci motiváciu a motiváciu zdokonaľovať sa fyzicky i psychicky. Získajú zručnosti a vedomosti, ktoré potrebujú, aby získali náskok v konkurencii v tomto súťažnom športe. Či už športovec potrebuje pracovať na skupinových zručnostiach, alebo vyžaduje pre svoj tréning individuálnejšiu pozornosť, basketbalové tábory sú schopné vylepšiť svoju hru a vybudovať z nich basketbalového hráča.

Darujte nám svoje 
2%

Zimný basketbalový kemp v senici
3.1.22-7.1.22 

Vidéa

Partneri