U -10 Mikroliga

V nedeľu 4.12. vo Vysokej pri Morave, náš klub organizoval dva miniturnaje v kategórii U-10.

V prvej polovici dňa na “basketbalový parket” nastúpili dievčenské tímy zo Sereďe, Šamorína, Nitry a náš tím - MIBA Stupava Funky Cats Girls. (áno, dlhší názov už sme nevedeli vymyslieť… :))

Pre väčšinu našich hráčok to bola prvá zápasová skúsenosť a prvá veľká basketbalová skúška.

Tento test naše dievčatá zvládli na 1*.

Medzi zápasmi sme mali TRÉNERSKÚ súťaž. S obrovskou podporou dievčat a ich rodičov vo finále zvíťazila pani trénerka zo Sereďe.

Na druhý turnaj nastúpili hneď naše 2 družstva, MIBA Stupava City Dogs Boys a MIBA Záhorská Bystrica Turbo Snales. Tretí tím bol basketbalový klub z Bratislavy BSC Bratislava Lachova.

Tak isto ako pri dievčatách aj pri chlapcov väčšina hráčov mali svoju prvú basketbalovú skúšku.

Chceme poďakovať všetkým hráčom za odvahu, nasadenie, prístup a energiu.

Ďakujeme tímom za účasť, za elektrizujúcu atmosféru a empaticky prístup.