Denný basketbalový kemp v Záhorskej Bystrici
14/8/23 - 18/8/23
pre deti rok nar. 2012-2016

MIBA KEMPY VÁM PONÚKAJÚ JEDINEČNÝ BASKETBALOVÝ ROZVOJ.

Basketbal je tímová hra. Je to veľmi zložitý mechanizmus, ktorý treba stále rozvíjať a zdokonaľovať. Kondícia, technika, rýchlosť a stratégia ide ruka v ruke. Obranné taktiky a ofenzívne zručnosti by mal mať každý hráč vo svojom “portfóliu” a každým dňom a každým tréningom svoj “arzenál” dopĺňať.  

PREČO MIBA KEMPY?

Počas našich kempov nastavujeme kódex moderného basketbalu. “Rýchla hra a rýchle rozhodnutia”. Každý hráč bez ohľadu na výšku, váhu alebo veľkosť nohy, môže hrať akúkoľvek pozíciu na ihrisku. Simulujeme rôzne zápasové situácie a učíme ich predvídať.

PROGRAM.

Na našich kempoch máme nastavený 3 fázový denný cyklus.

-Morning run and strech - ranný beh.

-Prvý tréning: Individuálny rozvoj hráča. Dribling, streľba, prihrávky…

-Druhý tréning: Tímový tréning - hra 5 na 5 alebo súťaže (skills challange, 2-POINT SHOOTING CONTEST a iné aktivity).

Počas tréningového procesu máme aj silové, kondičné a koordinačné tréningy.  Samozrejme nezabúdame aj na zábavu. Organizujeme už spomínané SKILLS CHALENGE, 2 POINT SHOOT OUT, či „NERF BATTLE“. Kemp uzatvárame s ALL – STAR zápasom.    

Prvú polovicu dňa strávime vonku, druhu polovicu v hale.

PREČO ZÁHORSKÁ BYSTRICA?

Školský areál v Záhorskej Bystrici ponuká veľmi kvalitné a moderné zázemie pre športovcov. Športová hala, vonkajšie basketbalové ihrisko s atletickou drahou a prekryte vonkajšie ihrisko. Obrovskou výhodou týchto stredísk je, že 2 tréningové skupiny môžu trénovať v jednom čase na rôznych miestach.  

STRAVOVANIE

Obedy a olovrant nám zabezpečuje reštaurácia „U - Samira“.Jedlo je šité na mieru. Prispôsobujeme sa každému, s akoukoľvek intoleranciou.

TRÉNERI

Väčšina trénerov je z našej akadémie.Máme Lotyšskú basketbalovú školu. Kto ešte nevie alebo nepozná túto krajinu - národný tím mužov sa prebojoval do MS, v basketbale 3x3 majú zlatu medailu z OH v Tokiu a budú organizovať najbližšie ME mužov v hlavnom meste - v Rige.

Máme Srbskú basketbalovú školu, ktorá je jedna z najlepších škôl v basketbale na svete - šéftrénerom našej akadémie je UROŠ KUTRI, ktorý pochádza zo Srbska.  

Máme Slovenskú basketbalovú školu a našich slovenských trénerov so skúsenosťami zo zahraničia.

Okrem basketbalových trénerov, máme aj šikovného kondično atletického  trénera ktorý má pod drobným dohľadom všetkých hráčov našej akadémie v rámci kondície, sily a koordinácie.  

Ďalších trénerov ktorých hľadáme a oslovujeme do našich kempov majú rovnaký “mindset” a rovnakú víziu pre rozvoj basketbalu medzi deťmi a mládežou.

Cena kempu je 170€

Ponúkame Vám možnosť, platby rozdeliť na 3 splátky:  

Do 30.3.23. - 60€

Do 30.4.23. - 60€

Do 30.5.23. - 50€

Možnosť uplatniť rekreačný poukaz u zamestnávateľa

Po registrácii cez prihlasovací formulár do 24 hodín dostanete QR kód s platobnými údajmi cez náš informačný systém PAYSY.

V cene kempu je zahrnuté:

-Viac ako 25 hodín kvalitného tréningového procesu pod vedením licencovaných trénerov zo zahraničia

-Kempové tričko

-3x denne strava (ovocie bez obmedzenia)

-Movie breaks

-Book break (čítanie kníh)

-Pitný režim

-Tréningová infraštruktúra a pomôcky (lopty, basketbalové okuliare...)

-Photo shooting

-Skills Chalange

-2 point shooting contest

 -Basketball slalom

-Nerf Battle

Denný basketbalový kemp v Záhorskej Bystrici
14/8/23 - 18/8/23
pre deti rok nar. 2012-2016